Veltsi kooli 25.juubel

Armsad Veltsi Lasteaed-Algkooli õpetajad, vilistlased, õpilased ja lapsevanemad!

Meid kõiki seob üks ühine sõna "Veltsi Lasteaed-Algkool". 1.septembril sai meie kool 25-aastaseks.
Meie juubelinumber pole küll suur, kuid siiski tähtis. See ajahetk, mille siin majas veetsid, polnud just pikk. Kõik muud hetked Su elus on olnud ajamõõdus kordades suuremad. Meie jaoks aga on see oluline, et Sa olid kord siin.

Seepärast ootame Sind laupäeval, 9.detsembril kell 17.00-22.00 tähistama Veltsi kooli 25.juubelit.

Osalustasu 5 eurot palume ülekanda kontole EE832200221011710919 (Marja-Liisa Männik), selgitus "Kooli juubel". Võimalus tasuda ka kohapeal sularahas.

Võtame tööle

Veltsi Lasteaed-Algkool võtab alates jaanuar 2018 tööle õpetaja ühele õpilasele keskendunud õppe läbiviimiseks.

Vajalik magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ning eripedagoogilised kompetentsid.

Kasuks varasemad kogemused erivajadustega õpilastega tegelemisel.

Lisainfo direktor Marja-Liisa Männikult, tel 56607462 , e-post: direktor at veltsi dot edu dot ee.

Palume saata elulookirjeldus ja avaldus hiljemalt 20. detsembriks.

Projekt "Tagasi kooli!"

Armsad vilistlased, lapsevanemad, sõbrad ja tuttavad!

Veltsi Lasteaed-Algkool kutsub teid osalema projektis "Tagasi kooli"!

Olge julged ja tulge, astuge klassi ette!

Teema - millest õpilastele rääkida, õpetada ja näidata - võite valida ise. Või siis küsige õpetajatelt. Aitame!

Tulge ja jagage oma teadmisi, oskusi ning pakkuge koolipäevale huvitavat vaheldust!

Veltsi Lasteaed-Algkooli õpetajad

Loe edasi

TERE TULEMAST MEIE MAJJA!

MEIE MAJAS IGA LAPS

SAAB OLLA TEMA ISE,